Зима в туристическом лагере “Сенегал”

Наші заходи:

15 грудня запрошуємо  Вас на наші  Новорічні посиденьки в «Сенегалі».

Бажаєте поринути у магію народних звичаїв та новорічних свят? Тоді запрошуємо Вас  на Полтавські новорічні посиденьки.  Адже саме у  цей чарівний час починались усі магічні посиденьки. У програмі заходу:  новорічні ворожіння та народні обряди, смачні частування, яскраве театральне дійство, та привітання від Святого Миколая.

 

План заходу:

13:00 – збір групи біля Вічного вогню.

13:30 – трансфер до туристичного табору «Сенегал». Гостей зустрічають   та частують молодиці Солоха та Ганна, які навчатимуть премудростям традиційних звичаїв протягом вечорниць.

14:00  – вечеря під супровід баяніста із залученням учасників посиденьок до співів, танців та виступ театру мініатюр «Чародії» під час якої гості відчують себе героями творів М. В. Гоголя.

16:30 – вітання від Святого Миколая

17:00 – вогнище та частування глінтвейном

18:00 – святкова дискотека.

20:00 – трансфер назад у Полтаву.

Все це на чарівній території туристичного табору «Сенегал», що  у селищі   Нижні Млини  біля Полтави. Тож приходьте, у нас буде ВЕСЕЛО !!

Ціна однієї путівки: 280 грн\чол (в ціну входить трансфер в обидва боки, вечеря, та виступ артистів. В ціну не входять особисті витрати)

22  грудня відвідайте зимові забави в туристичному таборі «Сенегал»!

Якщо для Вас зима це час не тільки теплих ковдр і вихідних у компанії із телевізором – тоді запрошуємо до наших  зимових розваг, адже у природи немає поганої погоди – важливо лише вміння насолоджуватися принадами кожної пори року.  Сніговий вихідний – прекрасна можливість провести час з користю для душі і тіла. У програмі заходу: активна зимова програма, казкова прогулянка з можливістю зробити чудові фото на згадку, смачні частування, вечірнє вогнище та смачнючий глінтвейн.

 

 

План заходу:

10:00 – збір групи біля Вічного вогню.

10:30 – трансфер до туристичного табору «Сенегал». Сніданок та знайомство з інструкторами з активної програми.

12:00 – розподіл на команди, проходження інструктажу та старт активної програми. (Активна програма- командні змагання з елементами пішого туризму та орієнтування. Під час програми учасники мають проходити певні етапи з кращими результатами) Якщо хтось не хоче приймати участь у  змаганні може просто насолодитися красою природи чи покататись на санчатах.

13:30 – обід (складається з першого та другого, усі страви приготовані на багатті).

14:30 – прогулянка разом з інструкторами по стежині «Здоров’я» під час якої група виходить на оглядовий майданчик з казковим краєвидом (тут можна вражаючі фотографії на згадку)

17:00 – вогнище та частування глінтвейном

18:00 – трансфер назад у Полтаву

Згадайте, як багато радості приносила нам зима в дитинстві. Вам здається, що забави залишилися в минулому?  Чому б не відродити в собі прекрасні емоції, пов’язані із чудовою порою року? Долучайтесь, у нас  ВЕСЕЛО!

Ціна однієї путівки: 250 грн\чол (в ціну входить трансфер в обидва боки, активна програма, прогулянка, сніданок та обід . В ціну не входять особисті витрати)

Тел: 067-283-28-38, 095-76-22-119

  poltava.senegal@gmail.com

 

Комментарии запрещены.